Hakkımızda

Genel Bilgi

deltek-hkDeltek sahip olduğu değerleri, ilkeleri ve operasyonları ile kısa vadede “Kazısız Altyapı Yönetimi” alanında başta Türkiye olmak üzere Avrasya bölgesinin en iyisi olmayı hedef edinmiş bir ekiptir. Kurucu ve çalışanlarının inşaat ve altyapı sektöründeki engin tecrübeleri sayesinde ihtiyacı önceden sezme ve vaktinde önlem alma mekanizmasına sahip ender firmalardan biri olarak sektörden ayrışmış farklı mühendislik kollarını bir çatı altında birleştirebilmiş “multidisiplinel” bir ailedir.

Aklı öncelleyip gereksiz kapasite kullanımını ve ek maliyetleri ortadan kaldırarak günün sonunda iş ortaklarımıza sürdürülebilir bir “KAZAN-KAZAN” ilişkisi sunabilmeyi kendine ilke edinmiş bir ekibiz. Bu noktada sektöre yıllarını vermiş, teorik/akademik eğitim almış ve aynı zamanda saha tecrübesine de haiz mühendislerimiz “AKILLI ALTYAPI (SMART UNDERGROUNDING)” kavramını literatüre kazandırmış ve söz konusu altyapı projesini en makul ve en tasarruflu şekilde sunabilecek bilimsel, ölçülebilir çözümleri üretmek için durmadan, yorulmadan çalışmaktadır.

Tasarladığımız her projede mühendisliğin ”4E” kuralını (sırasıyla Emniyet, Ekonomi, Estetik, Evrensellik) kendimize ana yol haritası olarak belirleyip basmakalıp, eski moda iş yapma geleneğinin aksine her aşamada hayal gücümüzü oyuna dahil etmekten ve bunu yol arkadaşlarımızla paylaşmaktan gurur duyuyoruz.

…deyim yerindeyse “İcat Çıkarmaktan Mutlu Oluyoruz.”

Hangi Hizmetleri Sunuyoruz?

Sunduğumuz farklı yöntem ve tekniklerle boru ve kablo hatlarının yer üstünden kazı yapılmadan yer altına alınması için inovatif çözümler sunuyoruz. Bu anlamda sunduğumuz yönlendirilebilir yatay sondaj ve boru sürme/çakma metodlarıyla kilometrelerce hattı yer altına aldık; devam ediyoruz.

Yönlendirilebilir yatay sondaj yönteminde 250 ton, boru sürmede 800 tona varan makine kapasitemizle her ölçekte projeye çözüm üretebiliecek bir yapıya sahibiz. Elektrik/enerji hatları, fiber optik kablo kanalları, içme suyu hatları, doğalgaz boru hatları, akaryakıt boru hatları, kanalizasyon ve yağmur suyu hatları, drenaj hatları, endüstriyel sıvı iletim hatları için sunduğumuz kazısız çözümler sayesinde sayısız projeye hayat verdik.

En uygun makine ve ekip seçimi ve ücretsiz fizibilite raporu için proje departmanımızla iletişim‘e geçebilirsiniz.

Her gün daha da gelişen ve kalabalıklaşan kentler daha uygar ve teknolojik altyapı tekniklerine ihtiyaç duyuyor. Deltek olarak sunduğumuz kazısız boru yenileme yöntemleri ile bu sorunlara mucizevi(!) çözümler sunuyoruz.

Üzerinden gün içerisinde yüzbinlerce insanın ve aracın geçtiği bir kanalizasyon hattını yer üstündeki aktiviteleri durdurmadan ve hatta bunu çevreye hissettirmeden yenilebiliyor; daha büyük bir çapa büyütebiliyoruz.

Sizce de “mucizevi”   değil mi?

Altyapı tasarımında yapılabilecek hatalar uzun vadede bedeli çok ağır hasarlar yaratabilir. Hatta çoğu durumda telafisi imkansız hale gelir. Bu anlamda mevcut altyapı sorunlarınızla daha önce karşılaşmış olma ihtimalimiz son derece yüksek.

Amerika’yı henüz keşfetmek sizi başarısız yapmaz. Sadece zamanlama konusundaki“yetkinliğinizi(!)”   gözler önüne serer. – K.Ş.

Gelin Amerika’yı yeniden keşfetmeyin. Yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirdiğimiz yüzlerce projede edindiğimiz tecrübe ve sahip olduğumuz yenilikçi bakış açımız ile gelin sorunlarınıza bir de bizim gözümüzden bakın.

Biz Kimiz?

MİSYONUMUZ

Güvenilir ve dürüst çalışma ilkeleriyle sektöründe aranılan isimlerden biri olarak nesiller boyu insanlığa hizmet verecek yapılar üretme bilinci içinde, yaptığı tüm projeleri kaliteli, sorunsuz ve zamanında yerine getirerek, en mükemmel sonuca ulaştırmak.

Öncü olmak ve farklılık yaratmak ilkeleri temelinde şekillenen yatırım politikasını uygulayarak modern teknoloji kullanımı, uzman insan kaynağı, bilgi birikimi çerçevesinde oluşturduğu kurumsal kalite anlayışı ile hizmet vermek. Uzun vadede kârlılığın kaliteden geçtiğinin bilinciyle hareket etmek; her koşulda sektörün ve ekonominin gelişimine katkıda bulunmak; her yönden güven duyulan bir grup olarak sürdürülebilirliğini sağlamak.

VİZYONUMUZ

“Kazısız Altyapı” alanında uluslararası kalite standartlarındaki hizmetleri ile müşteri odaklılığını daima üst seviyede tutarak; saygın, güvenilir ve tercih edilen marka olma özelliğini artırarak sürdürmek.

Türkiye’de elde ettiği başarıyı yakın coğrafya geneline yayarak sektörün önde gelen isimlerinden biri olmak.Ekonomik, sorunsuz ve yüksek performanslı hizmet sunmak.

DEĞERLERİMİZ

  • Takımdaşlık
  • Sürekli Gelişim
  • İnsana Saygı Duymak
  • Profesyonellik
  • Açıklık ve Şeffaflık
  • Müşteri Odaklılık
  • Objektif Olmak
  • Öz Eleştiri Yapabilmek
  • Çevreye Duyarlılık
  • Girişimcilik